BRASOV CUP| Elevii lui Paul Cucu au bifat a treia infrangere consecutiva. VEZI CU CE SCOR!

Echipa antrenata de prof Paul Cucu, CSS Botosani U14 a pierdut si cel de-al treilea joc de la turneul Brasov Junior’s Cup 2012, fiind invinsi de echipa bucuresteana Sport Team.

Dupa ce in primele doua meciuri au pierdut cu scorul de 2-0, in partida de astazi botosanenii au fost invinsi cu scorul de 4-0 . Cu 6 jucatori nascuti in anul 2000 in “primul 11” baietii lui Paul Cucu nu au avut nicio sansa in fata adversarilor, care au avut jucatori nascuti in 1999.

Scorul la pauza a fost 2-0, iar in cea de-a doua repriza bucurestenii au mai inscris de doua ori.

Urmatorul meci al juniorilor de la CSS Botosani U14 are loc maine la ora 16:00 pe stadionul Brasovia impotriva celor de la  LPS Galati.

REVENIM CU GALERIA FOTO DUPA ORA 15:00