BRASOV CUP | Piticii lui Cristi Frumuz au pierdut cu 2-0 in primul meci de la turneu!

La fel ca CSS Botosani U14, pustii de la LPS Botosani u10 au pierdut si ei cu scorul de 2-0, in fata celor de la Initial Bucuresti in primul meci de la Brasov Junior’s cup 2012.

Primul gol al partidei a fost inscris in minutul 2, dupa care botosanenii au ratat 6 ocazii mari de a inscrie. Al doilea gol incasat a venit in minutul 28.

Meciurile copiilor cu varsta sub 10 ani dureaza 30 de minute, cate 15 minute fiecare repriza.

Urmatorul meci va avea loc la ora 15:00 impotriva celor de la ACS Tampa White.

GazetaBT.ro va prezinta mai jos lotul de jucatori de la LPS Botosani prezent la Brasov:

Caliniuc, Duduc, Ailenei, Hritcu, Horodinca, Ciobanu, Roman, Paduraru, Purusniuc, Frumuz Mihnea, Vacariu Mateo, Hinceanu, Danila, Salgau, Luchi, Nitu, Galit, Sulcina.